0533 716 92 61 Ankara Evden Eve Nakliyat

Ambalajlama Hizmetleri

Ambalajlama Hizmetleri

ambalaj

Eşyalarınızı taşımaya başlamadan önce en kaliteli şekilde en iyi ambalaj malzemeleri ile paketleyerek güvenliğini sağlamaktayız. Ambalajlama hizmetleri çalışmamızın özen ve dikkatle yapılması sayesinde. Tüm eşyalarınız her hangi bir hasar ve zarar riski taşımadan yeni adresinize aktarılmaktadır. Her zaman kaliteye önem veren evden eve nakliye firmamız. Eşyanın türüne en uygun ambalaj malzemelerini kullanarak sorunsuz bir taşıma gerçekleştirmektedir.

ambalaj

Evinizde bulunan kırılacak türden eşyalarınız kraft kağıtlar, ambalaj kağıdı ve hava kabarcıklı naylonlar ile paketlenir. Vitrin, yemek masası, gardrop gibi büyük eşyalarınız ise demonte edilip parçalara ayrıldıktan sonra dikkatli bir şekilde ambalajlanır. 

ambalaj

Ambalajlama hizmeti  malzemesi olarak genelde hava kabarcıklı naylonlar, sağlam karton koliler, karton ve plastik fıçılar, temiz battaniyeler, koli bantları, streç film gibi paketleme materyalleri kullanılmaktadır. En iyi şekilde ambalajlaması yapılan eşyalarınız.  Araç içinde de her türlü güvenlik önlemi alınır.

Eşya Paketlemede Nelere Dikkat Edilmelidir?

Paketleme ve ambalajlama hizmeti  işlemleri büyük bir dikkat gerektirmektedir. Çünkü hangi eşyanın hangi malzeme ile kaplanması gerektiği oldukça önemli bir konudur. Eğer doğru malzemeler doğru eşyalarda kullanılmazsa, parçaların zarar görme ihtimali de oldukça yüksektir. Bunun yanı sıra eşyalar paketlenirken de numaralandırılmakta. Böylece müşteri eşyaları ambalajından çıkarıp anında yerleştirmeye başlayabilmektedir.

Paketleme işlemleri sırasında doğru malzemelerin kullanılması çok önemli demiştik. Örneğin nakliyat sırasında büyük özen gösterilmesi gereken elektronik eşyalar. Önce kraft kağıtlara sarılmakta, daha sonra da havalı naylonlarla desteklenmektedir. 

Doğan Trans Nakliyat Hep Yanınızda

Evden eve nakliyat, ofis ve iş yeri taşımacılığı, şehir içi nakliyat, şehirler arası nakliyat, parça eşya sevkiyatı.  Asansörlü nakliyat gibi tüm taşımacılık hizmetlerinde büyük bir titizlikle gerçekleştirilen paketleme işlemleri. Sayesinde eşyalarınız herhangi bir darbe, sürtünme ve düşme gibi durumda koruma altına alınmaktadır.

Her türlü nakliyat ihtiyacınızda yanınızda olan Doğan Trans Nakliyat, paketleme ve ambalajlama işlemlerinde de başarılı olması nedeniyle müşterilerinin güvenini kazanmıştır.