0533 716 92 61 Ankara Evden Eve Nakliyat

Nakliyat Araçlarımız

 

Nakliyat Araçlarımız

Ankara içi ve şehirler arası evden eve nakliyat hizmetlerimiz. Firmamıza ait kapalı çelik kasalı kamyonlarımız ile yerine getirilmektedir. Kasa içleri özel olarak ev ve ofis eşyalarının güvenle taşınmasına göre tasarlanmış. Araçlarımız ile eşyalarınızı emniyet içinde sorunsuz olarak yeni adresinize taşıyoruz. Evden eve nakliyat hizmetlerimizde olduğu gibi, iş yeri ve ofis eşyalarınız da aynı özen ve emniyet tedbirleri dahilinde sorunsuzca taşınmaktadır. Araçlarımızda eşyalarınızın sökülüp yeni yerinizde tekrar monte edilmesi için gerekli alet ve ekipmanlar her zaman hazır olarak bulunmaktadır. En iyi ve kaliteli ambalaj malzemelerimiz her nakliye sonrasında kontrol edilerek. Bir önceki nakliyat çalışması sonrası eksiklikler oluşmuşsa hemen yenileri temin edilerek tüm gerekli malzemeler tamamlanır.

kamyon

Ev ve ofis eşyasını en güvenli şekilde taşımaya göre hazırlanmış. Kamyonlarımız da daima en yeni ve kaliteli ambalajlama malzemeleri bulunmaktadır. Nakliyat Araçlarımız her bir evden eve nakliye hizmetinden sonra aracımızda eksilen malzemeler tamamlanmakta ve araçların gerekli bakım ve temizlikleri yapılmaktadır. Kamyonlarımız da aynı zamanda, büyük eşyaların sökülüp yeni evinizde tekrar monte edilmesi için gereken tüm marangozluk aletleri de hazır olarak bulunmaktadır.

Evden Eve Nakliyat Araçları

Evden eve nakliyatın ana unsurlarından biri olan kamyonları tanımanın daha rahat bir taşınma getireceğini düşünüyorum. Düşüncemin nedeni ise birçok defa bu kamyonların giremediği sokak ve siteler ile karşılaştık. Birçok defa eşyaların sığmadığı kamyonlar nedeniyle taşınmalar ertelendi. Bu kamyon ve kamyonetleri tanırsak ihtiyacımız olanı bilirsek daha rahat bir taşınmama deneğimi yaşayabiliriz. Bu ihtimalin peşinden koşmaya karar verdim her aracı tek tek tanıtmaya karar verdim.
Kamyonetlerden başlayarak tanıtmaya karar verdim. Küçük olandan başlayarak en büyük olana kadar hepsinin ne kadar eşya alacağından ne kadar uzun ve ne kadar yüksek olduğunu paylaşmak istiyorum. Böylece taşınmaya gelecek kamyonun sitenizin kapısından geçip geçmeyeceğini bilebilirsiniz.

Nakliyat Araçlarımızın Kullanım Şekli

Evden eve Nakliyat Araçlarımızı kullanan şoförlerimiz ev eşyasını sarsıntısız şekilde taşıyacak bilgi ve deneyime sahiplerdir. Örneğin eşyanın araçlara yüklenmesi ve boşaltılması sırasında azami dikkat ve özen gösterilmektedir.

Nakliyat Araçlarımız her seferden sonra itinayla temizlenmektedir. İç ve dış temizliğinden sonra yeniden seferine izin verilmektedir.