0533 716 92 61 Ankara Evden Eve Nakliyat

HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA

BİZ KİMİZ?

Doğan trans Nakliyat olarak evden eve nakliyat sektöründe geçmişten almış olduğumuz deneyim ve tecrübe ile 2000 yılında Ankara evden eve nakliye sektörü içerisinde çalışma faaliyetlerini başlatmıştır. Taşımacılık hizmeti zor ve tecrübe isteyen bir iş koludur. Bu hususta son model taşımacılık araçlarımız ve alanında uzman personellerimiz ile başta Ankara olmak üzere tüm Türkiye geneline eşya taşımacılığı hizmeti vermekteyiz. Toplamda 5 adet nakliye aracımız ve  2  adet asansörlü taşıma ekipmanlarımızla her türlü olabilecek tüm nakliye ihtiyaçlarınızı karşılayabilmekteyiz.

Ulaştırma Bakanlığı tarafından firmamıza verilen yetki belgeleriyle Türkiye’nin tüm il ve ilçelerine eşya taşımacılığı hizmeti sağlamaktayız. Taşıma işlemleri öncesinde ücretsiz ekspertiz hizmeti sağlayarak tüm eşyalarınızı yerinde görüyor ve taşınma gününüzde eksiksiz düzeyde sizlere hizmet sağlamış oluyoruz. Tüm taşımacılık hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için müşteri temsilcimiz ile görüşebilirsiniz.

Firmamız depolama ve nakliyat sektörünün gerektirdiği tüm teknolojik ve sosyal yenilikleri kullanarak siz değerli müşterilerimize beklentileriniz doğrultusunda bir hizmet sunabilmek için kurulmuş olup sizlerle dahada büyüyecektir. Firmamız geniş araç filosu ve servis ağı ile çözüm ortağı olarak her zaman yanınızdadır. Gelecekteki en büyük amacımız depolama ve nakliyat sektöründe kalıcı üstünlükler sağlamaktır.

 DOĞAN TRANS OLARAK EVDEN EVE NAKLİYAT VE EŞYA DEPOLAMA HİZMETİNDE FİRMAMIZI TERCİH ETTİĞİNİZ İÇİN TEŞEKKÜR EDERİZ.