0533 716 92 61 Ankara Evden Eve Nakliyat

Ofis ve İş Yeri Taşıma

 Ankara Ofis ve İş Yeri Taşıma

Ofis ve iş yeri taşımacılığında önde gelen nakliyat firmaları arasında yerini almış bulunan Doğan Trans. Bu konuda da en iyi hizmeti sunmakta. Ankara içi veya Ankara dışına şehirler arası hizmetleri vermektedir. Ofis ve iş yerinizin taşınması hakkında bir talep aldığında adresinize gelen ekspertiz kadromuz. Bu çalışma doğrultusunda planlanan zamanda ofis taşıma işleriniz planlı ve koordineli bir şekilde taşınmaktadır.

Bu esnada da taşınan eşyaların sigortası ile sözleşmesi yapılmaktadır. Bu sayede

hem daha güvenilir hemde kaliteli bir hizmet vererek güvenli taşıma sağlamaktadır. Firmamız 1998 senesinden beri yurt genelinde ofis ve iş yeri nakliyat hizmeti sunmaktadır.

ofis

Ankara ofis ve büro taşıma hizmetleri sunulurken. Tamamı ile bu alanda uzman bir ekibin görev almasına imkan tanınmaktadır. Bu alanda uzmanlaşmış ve tecrübe kazanmış olan personeller taşıma hizmetinin kusursuz bir şekilde yerine getirilmesini sağlamaktadır. Aynı zamanda her bir taşıma hizmeti sırasında profesyonel ekipmanlar kullanılmaktadır.

Ofis ve büroların taşınması konusu ciddi derecede zorlayıcı olmaktadır. Çünkü ofis ve büroların içerisinde kurulu düzenin başka bir noktaya herhangi bir sebeple aktarılması son derece zordur. Özellikle çok fazla küçük, kaybolması muhtemel ya da zarar görme olasılı yüksek eşyanın bulunması taşınma işlerinin zorlaşmasına sebebiyet vermektedir. Ancak geliştirilen Ankara ofis ve büro taşıma hizmetleri kapsamında. Tüm zorlukların ve kargaşanın üstesinden profesyonel bir şekilde gelinmektedir. Sağlanan taşıma hizmeti ile ofislerde ya da bürolarda bulunan tüm eşyalar. Eksiksiz ve hasarsız bir şekilde taşınmak istenilen noktaya ulaştırılmaktadır.

Taşınma Süreci

Tüm ofis ve iş yeri taşıma  eşyalarınız taşıma öncesi en kaliteli ambalajlama malzemeleri kullanılarak. Emniyetli şeklide ambalajlanmaktadır.  Sökülmüş eşyalarınız yeni adresinize taşındığında tekrar montajı yapılarak tarafınıza teslim edilir.

Ankara içi veya diğer illere gerçekleştirdiğimiz ofis ve iş yeri taşıma hizmetlerimizde de asansörlü uygulamamız bulunmaktadır. Ofis taşıma hizmetlerimiz hakkında bilgi almak ve sormak istedikleriniz için firmamızı arzu ettiğiniz an arayabilirsiniz.